מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

נושא: האם יש כאן אנשים פרטיים המסוגלים לייצר PCB לפי דרישה?

תודה
    0
    קיבל/ה 0 תודות ב-0 הודעות
    תודה
    0

האם יש כאן אנשים פרטיים המסוגלים לייצר PCB לפי דרישה?

יש לי 2 שבבים, אחד הוא BLUETOOTH מדגם HM-10 והשני חיישן ג'ירו 9 צירים של invensense. כרגע אני משתמש בהם על ARDUINO UNO R3, אבל אני רוצה למזער את כל העסק, ז"א לחבר ללוח ממוזער את המעבר של ARDUINO ולהוסיף תמיכה בסוללת כפתור נטענת (יהיה גם חיבור חשמל), ויכולת להפליש אליו קוד של PROCESS.

האם יש אנשים פרטיים בפורום שיודעים לבצע כזו התאמה, כולל גרבר, ORCAD תיק עריכה וכו'? או שרק חברות מקצועיות בתחום זה הפתרון?

תודה רבה

2. פרסומת
    תודה
    30
    קיבל/ה 93 תודות ב-80 הודעות
    תודה
    0
    בטוח שיש כאן אנשים שיכולים לתכנן לך סכמה ו PCB, בהנחה שאת הייצור הפיזי תעשה במקום ייעודי ולא בבית.
    במיוחד שמדובר במעגלים מבוססי ארדואינו שלא כוללים סיגנלים מהירים אין הרבה איפה לטעות והרבה חבר'ה יכולים לתכנן PCB בלי הרבה ידע.
    ייצור של 10 לוחות בגודל עד 10 ס"מ על 10 ס"מ בסין יעלה לך פחות מ100 שקלים (ללא הרכבה).

בכל מקרה אם תשתמש בEagle לצורך כך תגלה שיש הרבה מאוד מדריכים לכך באינטרנט ותוכל ללמוד לעשות זאת לבד, בחינם ותוך כדי ללמוד ולקבל קצת ניסיון בתחום.
    אבל אם אין לך זמן / עצבים אז בהחלט תוכל למצוא כאן עוד כמה אנשים שיכולים לעשות זאת בשבילך.

שבוע הבא יש לי איזה יום פנוי שאני יכול לעבוד על זה (לפי התיאור נשמע שיום יספיק) אם לא תצליח למצוא מישהו אחר מכאן שיעשה את זה עבורך.

תודה
    0
    תודה
    0
    תודה מייק, אף על פי שפיתוח לארדואינו עשיתי יחד עם שותף, ולמדתי המון תוך כדי, אנחנו די בלו"ז צפוף, אז לשבת גם על זה לא ממש רלוונטי כרגע...
    העניין הוא שאני צריך משהו מסודר שיהיה מוכן אפילו לייצור המוני, במידה ונזדקק (תיק עריכה, גרבר, שרטוט מדוייק ב-ORCAD וכו'). אין לי בעיה גם לשלם על העבודה סכום מסויים, החברות הגדולות רוצות סכומי עתק על זה...

תודה
    29
    קיבל/ה 131 תודות ב-99 הודעות
    פוסטים בבלוג
    1
    תודה
    0
    אני עושה (גם) עבודות כאלה, אבל השבוע אני מאוד עמוס, ובשבוע הבא אני במילואים.

שאלה - למה אתה דורש דווקא ב Orcad ?
    אם תרצה אח"כ גישה לסרטוטים ואין לך Orcad, תהיה בבעיה.
    תוכנות חינמיות כמו Eagle ו Orcad, מייצרות גרברים שאין בעיה להעביר אותם לייצור, ויאפשרו לך גם לבצע שינויים קטנים בעצמך, אם תצטרך בוורסיות הבאות.
    הן גם יאפשרו לך גמישות אצל מתכננים קטנים יותר וזולים יותר, כי לא כולם השקיעו ברכישת Orcad. (לי דווקא יש, אבל עברתי ל Kicad)

תודה
    0
    תודה
    0
    תודה אלון על ההערות, אני צריך משהו שאיתו בוודאות אפשר ללכת למפעל, למשל בסין, לייצור המוני. אם הם תומכים ב-EAGLE או KICAD - מה טוב

תודה
    15
    קיבל/ה 296 תודות ב-260 הודעות
    תודה
    0
    תודה אלון על ההערות, אני צריך משהו שאיתו בוודאות אפשר ללכת למפעל, למשל בסין, לייצור המוני. אם הם תומכים ב-EAGLE או KICAD - מה טוב
    המפעל לא תומך באף תוכנה שציינת - את המפעל מעניינים אך ורק קבצי ייצור.
    בד"כ רוב המידע נמצא בקבצי גרבר שמפיקה תוכנת העריכה, אבל יש מידע נוסף שצריך להיות מסופק באופן חיצוני - חלק מתוכנות העריכה מאפשרות להכניס חלק מהמידע הזה לאחת השכבות - כמ סוג הגימור, עובי כללי של הלוח, עובי נחושת, הוראות DESIGN RULE, אבל בד"כ זה מסופק כהוראות בקובץ טקסט נלווה.
    גם בנושא זה חשוב להבין שיש למעשה שני "מפעלים" (גם אם זה בסופו של דבר אותו ספק או מפעל) - זה שמייצר את ה PCB וזה שמבצע את ההרכבה - כל אחד מהם משתמש במידע אחר.

תודה
    0
    תודה
    0
    תודה gbgb, בגלל זה שאלתי אם יש אנשים פרטיים שיכולים לספק הכל כולל גרבר, בשאלה המקורית שלי.

תודה
    15
    קיבל/ה 296 תודות ב-260 הודעות
    תודה
    0
    יש כמה דברים שגם אם תפעיל מישהו חיצוני בסופו של דבר אתה זה שיצטרך לספק את האינפורמציה, ולכן כדאי שתחשוב מה פשוט יותר בשבילך - להנחות מישהו או לעשות לבד - לפעמים זה אותו הזמן. ברור גם שכדי להכין תיק ייצור מלא זה יעלה לא מעט גם אם תמצא מישהו פרטי.
    למשל, לצורך ייצור צריך להגדיר את הרכיבים במדויק - עד רמת מק"ט יצרן (כלומר, לא מספיק להגיד - נגד 5 אוהם, 1%, גודל 0805) - האם אתה תגדיר אותם או שמישהו אחר יצטרך לעשות את העבודה ולהעביר אליך לבדיקה ואישור שמה שעשה זה בסדר.

אישית נראה לי שכדאי שאתה תשקיע בשרטוט הסכימה + הגדרה מדויקת של הרכיבים. תעשה את זה בכל תוכנה שתרצה כל עוד היא יודעת להוציא NETLIST (את ה NETLIST לא מעניין אם שרטטת יפה ומובן או בבלאגן גדול כל עוד כל החיבורים בין הרכיבים נכונים).
    את ה NETLIST תעביר לעורך - אם אין דרישות מיוחדות כל עורך אמור להיות מסוגל לתת הצעת מחיר על בסיס הנטליסט. העבודה של העורך מתחלקת בד"כ לשניים - בשלב ראשון הוא יבצע רק פריסה של הרכיבים ורק לאחר אישור יבצע את העריכה. התפוקה שלו זה קבצי הגרבר. עורך רציני ידע גם שפרט לשכבות הנדרשות לייצור המעגל הוא צריך, בין השאר, לספק שכבות למסיכות ההלחמה ולמכונת ההשמה של הרכיבים שנדרשות לשלב ההרכבה.

את הגרבר + רשימת חלקים + הוראות מיוחדות תעביר ליצרן.

תודה
    0
    תודה
    0
    gbgb, הקשר ביני לבין לוחות, מעגלים, ותוכנות CAD למיניהם הוא מקרי בהחלט, לצערי. זו הסיבה שאני מחפש מישהו שיעשה זאת בשבילי. אני מניח שלכל אחד יש את המומחיות שלו
    אני יודע שזו עבודה בתשלום (מן הסתם) ואין לי בעיה עם זה.

תודה
    1
    תודה
    0
    הי יש כאן מישהו שיודע להעתיק מעגל מודפס קיים עם רכיבים מבלי להוציא את הרכיבים ממעגל שמעתיקים ממנו?

תודה
    0
    קיבל/ה 2 תודות בהודעה אחת
    תודה
    0
    שלח צילום של המעגל

תודה
    0
    תודה
    0
    יש אתר שניתן לעשות את כל העבודה עליו
    שרטוטים חשמליים עד pcb לא בדקתי אותו אישית אבל נראה שהוא עובד
    הרשמה חינם
    החיסרון יש לך רק 2 פרויקטים אישיים השאר צריך להיות פומביי אם זה לא מפריע לך נסה אותן

https://workspace.circuitmaker.com/

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
הרשמה