מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: כפל שרשורים

תודה
    12
    קיבל/ה 277 תודות ב-242 הודעות
    תודה
    0

כפל שרשורים

בתקופה האחרונה היו מספר מקרים שבהם משתתפים חדשים העלו את אותו הנושא במספר פורומים.
    שווה לחשוב על משהו שימנע את זה, מכיוון שבחלק מהמקרים הנושא מתחיל להתפצל בין הפורומים השונים.
    שני דברים מיידיים שאני יכול לחשוב עליהם:
    1. להחליף את המילה "פורום" במילה אחרת - אולי "קטגוריה" - נראה לי שחלק מהאנשים חושבים בטעות שמדובר בפורומים שונים עם משתתפים שונים לכן מעלים את אותו הנושא במספר קטגוריות
    2. איזושהי הודעה מאירת עיניים בדף הראשי

אם ניתן כדאי שמנהלי הפורום ימחקו הודעות כפולות ברגע שהם מזהים אותן (אולי ניתן ליישם מערכת אוטומטית לכך מכיוון שבדרך כלל ההודעה היא זהה לחלוטין)

2. פרסומת
    תודה
    154
    קיבל/ה 118 תודות ב-87 הודעות
    פוסטים בבלוג
    2
    תודה
    0
    ציטוט נכתב במקור על ידי gbgb צפיה בהודעה
    בתקופה האחרונה היו מספר מקרים שבהם משתתפים חדשים העלו את אותו הנושא במספר פורומים.
    שווה לחשוב על משהו שימנע את זה, מכיוון שבחלק מהמקרים הנושא מתחיל להתפצל בין הפורומים השונים.
    שני דברים מיידיים שאני יכול לחשוב עליהם:
    1. להחליף את המילה "פורום" במילה אחרת - אולי "קטגוריה" - נראה לי שחלק מהאנשים חושבים בטעות שמדובר בפורומים שונים עם משתתפים שונים לכן מעלים את אותו הנושא במספר קטגוריות
    2. איזושהי הודעה מאירת עיניים בדף הראשי

אם ניתן כדאי שמנהלי הפורום ימחקו הודעות כפולות ברגע שהם מזהים אותן (אולי ניתן ליישם מערכת אוטומטית לכך מכיוון שבדרך כלל ההודעה היא זהה לחלוטין)
    אשמח מאוד לדעת על אילו נושאים מדובר,
    לרוב אני מצליח לעקוב ולמחוק לפני שהתשובות משתבשות,
    יש גם את האופציה לאחד את הנושאים.

בכל מקרה הרעיון שלך מועבר הלאה
    רב תודות
    "מדע זה מה שאנחנו מבינים מספיק טוב כדי להסביר למחשב, אמנות זה כל דבר אחר שאנחנו עושים." דונלד נוט

תודה
    12
    קיבל/ה 277 תודות ב-242 הודעות
    תודה
    0
    שניים עלו ממש בימים האחרונים:
    ***דרוש/ה לפרויקט מיוחד ומקורי*** - עדיין מופיע בשני פורוןמים ונראה שלא אוחד (כי באחד אין תגובות ובשני יש)

מחפש אמצעי הובלה לסיב אופטי - מופיע בכמה פורומים אבל נראה שאוחד כי התוכן זהה.

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
הרשמה