מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: צריך רעיון איך לעשות את זה פרקטי

תודה
    0
    קיבל/ה 0 תודות ב-0 הודעות
    תודה
    0

צריך רעיון איך לעשות את זה פרקטי

היי חבר'ה
    אני עובד כרגע על פרוייקט של מעין דוק לטלפון שגם מטעין בלי לחבר כבל. מעין בן כלאיים בין מטען חוטי רגיל למטען אלחוטי("conductive wireless")
    הקונספט הוא כזה: על השולחן יהיה מחזיק טלפון(כמו זה שיש בשמשה של מכוניות) שעליו יש 2 מוליכים שמחוברים למטען של טלפון, וכאשר אני אשים את הטלפון על המעמד הזה הוא יתחיל להטעין. על גב הטלפון כמובן יהיו 2 מוליכים שמחוברים לשקע של המיקרו USB כך שכאשר אניח את הטלפון על הדוק זה יסגור מעגל
    כבר דאגתי לארגן את הדוק, הוא גם נראה לא רע ראוי לציין
    מה שנשאר זה איך לעשות בצורה פרקטית את החיבור לטלפון. יש לי מיקרו USB אליו הלחמתי 2 חוטים לפלוס ולמינוס, ניסיתי וזה אכן מטעין ועובד לא רע.
    אבל במקרה הזה פשוט "קיבעתי" את 2 החוטים על גב הטלפון עם סלוטייפ, אבל אני צריך פיתרון שיחזיק לאורך זמן.

דמיינו את זה בתוך הטלפון והחוטים בגב המכשיר:
    http://prntscr.com/e1l6rn
    פשוט מזעזע

יש לכם רעיון?

2. פרסומת
    תודה
    15
    קיבל/ה 290 תודות ב-255 הודעות
    תודה
    0
    לא הבנתי מה כאן אלחוטי.
    אם אני מבין נכון אתה בסה"כ גורם למגע בין החוטים שעל הדוק והחוטים שעל הטלפון, מה שמביא אותי לשאול בשביל מה כל הסיבוך ולמה לא לשים על הדוק את התקע ולתקוע ישר את הטלפון לתוכו - כמו שהיה בדיבוריות של הטלפונים הישנים.

תודה
    0
    תודה
    0
    ציטוט נכתב במקור על ידי gbgb צפיה בהודעה
    לא הבנתי מה כאן אלחוטי.
    אם אני מבין נכון אתה בסה"כ גורם למגע בין החוטים שעל הדוק והחוטים שעל הטלפון, מה שמביא אותי לשאול בשביל מה כל הסיבוך ולמה לא לשים על הדוק את התקע ולתקוע ישר את הטלפון לתוכו - כמו שהיה בדיבוריות של הטלפונים הישנים.
    זה לא באמת אלחוטי, ולכן אמרתי שזה מעין בן כלאיים
    גם רשמתי בסוגריים עם ציטוט את השם של זה, אתה מוזמן לחפש בגוגל conductive wireless. שים לב שכל שהטלפונים שנטענים שם בצורה הזאת הם בעלי מגן מיוחד ולכן זה לא הטענה אלחוטית באמת. זה פועל על אותו רעיון של מה שאני עושה כאן

לשים את החיבור על הדוק רעיון דווקא לא רע(למרות שבכל זאת אני מעדיף את השיטה שלי, זה פשוט לשים את הטלפון על הדוק כמו ששמים באוטו. בלי לוודא שזה יושב טוב והתחבר וכו')
    אבל שוב יש בעיה של איך אני אשים את החיבור שם, איך אני אקבע אותו. הדוק שלי נראה פחות או יותר כזה:
    http://www.baktana.co.il/img/gallery...(1280x853).jpg
    כלומר יש רווח בין הרגליים שמחזיקות את הטלפון, ואין לי ממש איך לשים שם את החיבור(אלא אם יש לך הצעה? )

תודה
    15
    תודה
    0
    במימוש שלך אתה יכול במקום החוטים שעל הטלפון להשתמש בטייפ דביק של נחושת או אלומיניום (וגם בעצם על הדוק) - תצטרך לקנות גליל שלם בזמן שאתה זקוק בקושי לכמה סנטימטרים (גליל האלומיניום זול יותר מהנחושת ויש לפעמים להשיג בטמבוריות טובות).

תודה
    0
    תודה
    0
    ציטוט נכתב במקור על ידי gbgb צפיה בהודעה
    במימוש שלך אתה יכול במקום החוטים שעל הטלפון להשתמש בטייפ דביק של נחושת או אלומיניום (וגם בעצם על הדוק) - תצטרך לקנות גליל שלם בזמן שאתה זקוק בקושי לכמה סנטימטרים (גליל האלומיניום זול יותר מהנחושת ויש לפעמים להשיג בטמבוריות טובות).
    יש באיביי מאוד זול, אני מניח שלא איכותי במיוחד אבל אני חושב שבמחיר שכזה זה שווה ניסוי.
    מה לגבי החלק של החיבור? חשבתי על להשתמש בקצת דבק חם כדי לחזק את האיזור וגם שיהיה נוח יותר לאחוז בזה.. לנסות ליצור צורה של מעין ריבוע, ככה שזה ירגיש כמו כבל פלסטיק רגיל.

תודה על ההצעה!

תודה
    15
    תודה
    0
    קשה מאוד ליצור צורה עם דבק חם. אתה יכול לנסות פרופוקסי (אפוקסי בצורת פלסטלינה) - יש להשיג בכל טמבוריה. אפשר לעשות את הצורה בערך ואחרי שמתקשה אפשר לשייף עם פצירה או שופין קטן לצורה הרצויה המדויקת.

תודה
    0
    תודה
    0
    נראה לי שהכי פשוט לעשות שיהיה אלחוטי לגמרי.
    חפש באתרים הסינים, יש עשרות קיטים שמתאימים לרוב המכשירים...

Sent from my HT7 Pro using Tapatalk

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
הרשמה