מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: עזרה עם חיישן משקל

תודה
    21
    קיבל/ה 13 תודות ב-13 הודעות
    תודה
    0

עזרה עם חיישן משקל

ערב טוב חברים. אני קצת מסתבך עם חיישן משקל HX711 חיברתי אותו אל load cell כפי שמוסבר כאן
    https://learn.sparkfun.com/tutorials...t-hookup-guide

יש לי כרגע שתי בעיות קודם כל הוא לא יציב, אני מדליק אותו והוא מתחיל ב0 ואז לאט מתחיל לסטות ניסיתי הרבה ספריות והוא עדיין לא יציב. דבר שני אני לא בדיוק מבין איך לכייל אותו ואיך לפענח את התוצאה המתקבלת. אני מקבל תוצאה בעשיריות איך אני ממיר את זה לגרם? ובכלל מה זה בדיוק טרה(חוץ מחלב וקוטג') זה איפוס?

2. פרסומת
    תודה
    15
    קיבל/ה 330 תודות ב-294 הודעות
    תודה
    0
    אני חושב שאי היציבות יא לא ברכיב אלא נובעת מהחיישן עצמו - לאיזה חיישן את המחבר את המגבר

לגבי היחידות - אני מניחשתצטרך קצת לקרוא את דפי הנתונים הן של הרכיב הזה והן של חיישן המשקל, מכיוון שבסופו של דבר הרכיב הזה הוא בסה"כ מממיר מתח אנלוגי למספר דיגיטלי - איזה מתח כניסה מתאים לאיזה משקל תלוי בחיישן ואיזו תוצאה תתקבל תלוי בהגבר שנקבע בתוך הרכיב.

בהגדרה הכללית:
    ברוטו = נטו + טרה.

ברוטו - משקל כולל
    טרה זה מרכיב האריזה
    נטו זה המוצר עצמו

בהרבה משקלים לחצן ה"איפוס" והוא נקרא כך כי מניחים את האריזה על המשקל ומאפסים ועל ידי כך מבטלים את מרכיב הטרה כדי לקבל משלב זה והלאה את משקל המוצר עצמו

תודה
    21
    קיבל/ה 13 תודות ב-13 הודעות
    תודה
    0
    תודה רבה. אז במקרה שלי שאין אריזה ואני מניח דברים על המשקל לחיצה על טרה פשוט מאפסת אני מבין. לגבי הרעידות נראה לי שאתה צודק וזה בעיה באיך שהרכבתי את החיישן(החיישן הוא LOAD CELL כמו בהסבר), שמתי משטח מכל צד של חיישן המשקל, יכול להיות שהברגים לוחצים עליו בצורה שיוצרת אי יציבות?
    קצת מוזר איך החיישן הזה עובד הוא משמש כמו מאזניים שצד אחד מעלה משקל וצד שני מוריד משקל , משטח עליון חיברתי לצד אחד ומשטח תחתון לצד שני, אולי צריכה להיות הפרדה בין האום לחיישן או פשוט להרפות קצת את האום.

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
הרשמה