מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: CNC 6040 סינית

תודה
    0
    קיבל/ה 0 תודות ב-0 הודעות
    תודה
    0

CNC 6040 סינית

שלום חברים,
    לאחרונה התחדשתי במכונת CNC קטנה ואני צריך עזרה בהגדרות הראשוניות.
    את המכונה קניתי מעבודה של חבר, היא ישבה שם ובעלת אבק וזו היתה ממש מצוה לגאול אותה ולתת לה חיים חדשים.

המכונה הגיעה עם מתאם טורי ל-usb שעובד עם תוכנה בשם CncUsb.
    ייתכן וזה יעבוד גם ככה, אבל אני מעוניין להפעיל אותה בעזרת Mach3.
    חיברתי את הבקר ישירות לכניסה האורחת של המחשב (מדפסת) ורק בתי אחרי כל ההוראות של המדריכים של Mach3 ושל משתמשים נוספים ב- Youtube, אבל אני עדיין לא מצליח לגרום לתוכנה לשלוט על המכונה.

אם למישהו פה יש נסיון בתחום אשמח לקבל עזרה.

תודה רבה
    שחר

2. פרסומת
    תודה
    15
    קיבל/ה 331 תודות ב-295 הודעות
    תודה
    0
    לא מכיר ולא יודע, רק משהו מוזר בתיאור שלך - יציאות מדפסת במחשבים (אלו שעדיין יש להם דבר כזה) היא מקבילית ולא טורית, ואתה אומר שהמכונה הגיעה עם מתאם לתקשורת טורית.

תודה
    0
    קיבל/ה 0 תודות ב-0 הודעות
    תודה
    0
    טעות שלי.
    מדובר על כבל DB25.
    עכשיו פתאום עולה לי הרעיון שאולי הכבל מוצלב?

תודה
    15
    קיבל/ה 331 תודות ב-295 הודעות
    תודה
    0
    סוג המחבר של הכבל לא מספיק לזיהוי - במחשבים הישנים הפורט המקבילי היה D25 אבל גם פורטים טוריים היו D25 (ויותר מאוחר עברו ל D9).
    תעשה בדיקה עם אוהממטר מצד לצד כדי להביו כמה מוליכים יש ואיך הם מחוברים ואז תדע אם זה משהו שאמור לעבוד בתקשורת טורית או מקבילית.

תודה
    10
    קיבל/ה 50 תודות ב-38 הודעות
    תודה
    0
    זה ממש פשוט להגדיר אותה, עדיף linuxcnc ולא mach3 (אם כבר אז mach4) mach3 היא תוכנה ישנה שעובדת תקין על windows xp pro בלבד, בגירסאות אחרות היא נתקעת לפעמים ועושה המון בעיות שקשורות לrealtime.

המלצה שלי, אם זו מכונה מבוססת סטפרים (מנועי צעד), תשקיע בכרטיס C10 breakout board עם הרכיבים הרגילים (אין לי ניסיון עם הלוח עם הרכיבי SMT אבל זה אמור להיות אותו לוח) הוא עולה בערך 20-30 דולר או משהו כזה, אבל הוא אמין מאוד ויש לי ניסיון מעולה איתו, וקל מאוד להגדיר אותו.

בנוסף אתה צריך ספק 5V 1A DC כי להפעיל את הC10 breakout board

אם אתה הולך לחתוך 2D, אז פנטיום 4 ישן יספיק, אבל אם אתה חושב בכיוון של 3D machining תקח מחשב שיש לו הרבה קאש במעבד, כמו הסידרה של הQ שהיתה פעם, או משהו מהסידרה של ה i5 או i7 ותשים לו כרטיס מסך נחמד משהו מלפני 5 שנים יעשה את העבודה יופי. - כרטיס מסך תחפש משהו של Nvidia שנתמך בלינוקס debian. כמעט כל דבר שהיה נפוץ ונמכר באיביי יעבוד, אבל ליתר ביטחון תריץ גוגל על זה.

אם אין לך יציאת parallel על הלוח אם, פשוט תקנה כרטיס pci או pci express ותוודא שיש לו תמיכה ללינוקס, אחרת זה דיכאון רציני עם הדרייבר. גם פה משהו סיני מאיביי, או משומש יעשה את העבודה.
    תסתכל בwiki של Linux cnc יש שם כמה המלצות. - ויש גם המלצות ללוחות אם. לוח אם משומש מאיביי יהיה סבבה לגמריי

כבל DB25 תוודא שאתה קונה כבל 25 פינים מלא כולל אדמות בנפרד (25 חוטים מלאים) - רצוי לקנות באיבי ממישהו שמוכר את זה עבור CNC.

מסך רצוי משהו ברזולוציה של של 1280 × 1024

בכל מקרה - אל תשתמש בלפטופ, משום מה יש להם בעיות עם realtime.
    ועזוב אותך מבקרי USB, תעבוד עם parallel אמיתי או עם כרטיס FPGA כמו mesa card - אבל למכונה עם סטפרים 3 צירים זה מיותר לגמרי.
    יש לי המון ניסיון של שנים בתחום עם מספר מכונות, אם אתה צריך עזרה תשלח לי הודעה פרטית ואני יעזור לך בכייף. זה אחלה של תחביב.
    נערך לאחרונה על ידי aviv; 22-06-2018 בשעה 18:41-24.

7. מי אמר/ה ל-aviv תודה על ההודעה המועילה הזו:

המהנדס (23-06-2018)

תגיות בנושא זה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
הרשמה