מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: עזרה בארדואינו Uno

תודה
    0
    קיבל/ה 0 תודות ב-0 הודעות
    פוסטים בבלוג
    1
    תודה
    0

עזרה בארדואינו Uno

היי לכולם, נתקלתי בבעיה בפרוייקט שאני מנסה לעשות.
    אני מנסה ליצור מתקן לאנשים חירשים שיתריע בעת אזעקת צבע אדום בזמן אמת.
    דרך יישום ראשונה שחשבתי עליה- השוואת אזעקה בזמן אמת לאזעקה מוקלטת ומתן חיווי בצורת הדלקת נורת לד.
    דרך היישום השניה היא- (לא על ידי השוואת קול) זיהוי האזעקה לפי עוצמת השמע על ידי מכשיר שיוצמד למקור האזעקה. לאחר זיהוי עוצמת קול גבוהה, המכשיר יישלח תדר RF למתקן שנמצא בביתו של בעל המוגבלות אשר יקלוט את התדר וייתן חיווי בצורת הדלקת נורת לד.
    מבחינת חומרה יש לי: ארדואינו uno, נגדים, מטריצה, מנורת לד, מיקרופון (כסנסור).

שתי הדרכים אינן דרכים פשוטות והיישום מורכב, כמו כן לא נתקלתי בקודים רלוונטים להשוואת קול בארדואינו.
    אשמח לקבל עזרה בנושא.

2. פרסומת
    תודה
    5
    קיבל/ה 81 תודות ב-80 הודעות
    פוסטים בבלוג
    13
    תודה
    0
    יש דרך לקבל את "צבע אדום" באפליקציה, צריך לקחת את ה DATA מאין שזה מגיע, להשתמש ב ESP8266 בWIFI ואז לעשות מה שתרצה
    יוני פפיני
    0585050330
    pro-hobby.com

תודה
    15
    קיבל/ה 365 תודות ב-329 הודעות
    תודה
    0
    ממה שקראתי, לאחרונה נחסמו כל האפליקציות הפרטיות מהמידע של פיקוד העורף ורק האפליקציה של פיקוד העורף פועלת. כך שאני לא יודע אם יש כיום מקור ל DATA.

לגבי שני הרעיונות של כותב הפוסט - שניהם נשמעים בעייתיים ליישום.
    זהוי אזעקה - אולי ישים אבל נראה לי שידרוש כוח חישוב חזק יותר מארדואינו כי יידרשו שם אלגוריתמים די מורכבים לסינון האות מרעשי רקע, וכל זאת בהנחה שאכן בזמן אזעקה היא נשמעת היטב היכן שתמוקם המערכת.
    זהוי עוצמה - אפשרי רק במידה ויאפשרו לך למקם את המערכת לייד המקור. יש את נושא אספקת האנרגיה למערכת כזו (לא חושב שייתנו לך גם חיבור לחשמל וזו צריכה להיות מערכת שמורכבת בחוץ על כל המשתמע מכך בנושא הגנה מגישה ומזג אוויר). נושא ה RF יותר מורכב ותלוי במרחק המערכת מהיעד.

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
הרשמה