מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: לקחתי עלי את האתר

תודה
    6
    קיבל/ה 83 תודות ב-82 הודעות
    פוסטים בבלוג
    13
    תודה
    0

לקחתי עלי את האתר

שלום לכולם, באדיבות מעיין ואיציק שהקימו את האתר הזה והסכימו להעביר לי אותו. אני פונה אליכם.
    ראשית הכללים שלי :
    1) כבוד הדדי.
    2) שפה נקיה.
    3) תוכן הולם.
    אני רוצה לשמוע לדבר ולהגיב, ואני רוצה שכל אחד שמשתמש באתר, בין אם הוא ילד בכתה ו או מהנדס בן 60 יעשה כמוני.
    אני לא לגמרי מכיר את הממשק והכלים של האתר הזה אבל הצלתי אותו מכלייה ואני אלמד. יתכן שאחליף פלטפורמה ל WORDPRESS שאני מכיר יותר טוב.
    לגבי הצד המסחרי
    אני פתוח לרעיונות לשיתופי פעולה לפרסום לשיווק וכמובן לתמיכה.
    אין לי בעייה שימליצו על עסקים בתחום , ויש רעיונות למימוש שאעשה באתר אולי על ידי הפנייה לדפים באתר אחות שבו קל לי יותר לתת חופש פעולה למיקרים. וגם למי שביצע פרוייקטים בהצלחה.
    את הפריוילגיה שלי להפנות לאתר שלי לצורך הרזומה שלי אני לא רוצה לנצל כרגע, כי זו לא המטרה. בשתי מילים אני אדם רציני, עשיתי ואני עושה פרוייקטים מדהימים, עשיתי אקזיט מחברה גדולה ב 2013 ואני מאז עושה מה שאני אוהב, שזה הבלתי אפשרי בדרך כלל – מה שאחרים לא רוצים או יכולים לעשות.אני לא מתחרה באנשים שזו הפרנסה שלהם , ולכן אני תמיד אהיה יותר יקר!
    ועוד משהו קטן אני לא מוכר חלקים סופיים , רק מוצרים או דברים שאין לאחרים. זה בדרך כלל שאריות מפרוייקטים.
    בין היתר אני רוצה לתת מקום למיקרים מקצועיים ולחובבים , ולקבוצות שלא מופיעות בדרך כלל
    אני רוצה לעודד אנשים לעבוד וליצור . ובלי העזרה שלכם האתר לא יתרומם.
    תודה לכולכם !
    יוני פפיני
    0585050330
    pro-hobby.com

2. פרסומת
    תודה
    0
    קיבל/ה 0 תודות ב-0 הודעות
    תודה
    0
    שיהיה המון בהצלחה.
    אני נרשמתי לאתר מזמן אבל רק לאחרונה התחלתי לעסוק בנושא. אשמח להתייעץ ולשתף פרוייקטים שלי ושל התלמידים שלי. מקווה רק שלא אחסם מפני שאני גר בברזיל.
    בינתיים עשינו פרוייקטים מכניים פשוטים אבל מתכנן בהמשך להתקדם ולאתגר יותר את התלמידים. בית הספר השקיע במעבדת מייקר חדשה ומאובזרת.
    תודה על האתר ועל הרצון הטוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תודה
    6
    פוסטים בבלוג
    13
    תודה
    0
    שלום יפתח
    לא תחסם בגלל ברזיל , רק שמור על שפה נקיה וכבוד לאנשים העושים במלאכה .
    אני עובד על אתר חדש, כי קשה לי עם האתר הזה, אבל אם לא תסתדר, יש לי מייל והמון חומר גם באתר שלי .
    כל ההתחלות קשות ,ושלי לא יוצאת מן הכלל, אני תקווה שעם סבלנות אגיע למנוחה ולנחלה.(עוד כמעט 60 שנה...) שמתי לי למטרה לעשות אתר שיקדם את המיקרים בארץ !

זו משימה ציונית ואלטרואיסטית כרגע בעיני.

אבל אני לא קטנוני... נשמח לעזור לך.
    באיזה בית ספר תה מלמד? באיזו עיר באיזו מסגרת, אילו גילאים? אתה מוזמן לשתף פרוייקטים שעשיתם - גם מכניקה.
    _לשלוח לינק ...
    מה שיועיל לכולם....
    שבת שלום יפתח!
    יוני פפיני
    0585050330
    pro-hobby.com

תודה
    0
    תודה
    0
    תודה רבה
    אני מורה בבית ספר יהודי בסאו פאולו. בית ספר מאוד ציוני. אני מלמד עברית וידיעת הארץ. כיתות ג-י״א.
    השנה הקימו מעבדת מייקר ואני אחראי עליה כיוון שיש לי מעט רקע בנושא. ממש מעט אבל יותר משאר המורים בבית הספר.
    יש לתלמידים מספר שיעורי מייקר בשבוע. השיעורים איתי הם בעברית ועם מורים אחרים בפורטוגזית.
    שנת הלימודים התחילה בינואר. בינתיים עשינו שני פרוייקטים, פותחן ביצים ורעשנים לפורים. השרטוטים נעשו באינקסקייפ והחיתוך במכונת חיתוך לייזר שבית הספר קנה.
    הפרוייקט הבא יהיה מנורת לילה עם חיישן תאורה. הרעיון הוא שכל ילד יקבל את המוצר שהוא בנה ובנוסף, במשך השנה יהיו כמה פרוייקטים כיתתיים מבוססים על הדפסת תלת מיימד.
    אשמח לקבל קישור לאתר שלך. ובנוסף, כל הכבוד על זה שלקחת על עצמך את ניהול האתר ועוד יותר בגלל הסיבות שהובילו אותך לעשות זאת. תודה רבה ושבת שלום.

תודה
    6
    פוסטים בבלוג
    13
    תודה
    0
    הי יפתח
    http://pro-hobby.com

איזו עזרה אתה צריך? איך אני עוזר לך!

יוני פפיני
    0585050330
    pro-hobby.com

תודה
    0
    תודה
    0
    תודה יוני, האתר והסיפורים ממש יפים. קראתי כשעה ואפילו לא התחלתי.
    לגבי עזרה, השאלות עוד יגיעו ואני בטוח שיהיו כאן תשובות.

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
הרשמה