שלום לכולם, באדיבות מעיין ואיציק שהקימו את האתר הזה והסכימו להעביר לי אותו. אני פונה אליכם.
ראשית הכללים שלי :
1) כבוד הדדי.
2) שפה נקיה.
3) תוכן הולם.
אני רוצה לשמוע לדבר ולהגיב, ואני רוצה שכל אחד שמשתמש באתר, בין אם הוא ילד בכתה ו או מהנדס בן 60 יעשה כמוני.
אני לא לגמרי מכיר את הממשק והכלים של האתר הזה אבל הצלתי אותו מכלייה ואני אלמד. יתכן שאחליף פלטפורמה ל WORDPRESS שאני מכיר יותר טוב.
לגבי הצד המסחרי
אני פתוח לרעיונות לשיתופי פעולה לפרסום לשיווק וכמובן לתמיכה.
אין לי בעייה שימליצו על עסקים בתחום , ויש רעיונות למימוש שאעשה באתר אולי על ידי הפנייה לדפים באתר אחות שבו קל לי יותר לתת חופש פעולה למיקרים. וגם למי שביצע פרוייקטים בהצלחה.
את הפריוילגיה שלי להפנות לאתר שלי לצורך הרזומה שלי אני לא רוצה לנצל כרגע, כי זו לא המטרה. בשתי מילים אני אדם רציני, עשיתי ואני עושה פרוייקטים מדהימים, עשיתי אקזיט מחברה גדולה ב 2013 ואני מאז עושה מה שאני אוהב, שזה הבלתי אפשרי בדרך כלל – מה שאחרים לא רוצים או יכולים לעשות.אני לא מתחרה באנשים שזו הפרנסה שלהם , ולכן אני תמיד אהיה יותר יקר!
ועוד משהו קטן אני לא מוכר חלקים סופיים , רק מוצרים או דברים שאין לאחרים. זה בדרך כלל שאריות מפרוייקטים.
בין היתר אני רוצה לתת מקום למיקרים מקצועיים ולחובבים , ולקבוצות שלא מופיעות בדרך כלל
אני רוצה לעודד אנשים לעבוד וליצור . ובלי העזרה שלכם האתר לא יתרומם.
תודה לכולכם !